Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 21.06.2011, 10:41
BronekTS napisał(a):Wyświetl post
I co, jakby Wiśle zamknęli cały stadion bo się okazuję że jest w cholerę niedociągnięć i trzeba by było zdobyć trochę czasu i próbować prosić o 4 mecze na wyjeździe, bo w licencji byłoby R22, też byś powiedział że to s....y*******?
Nie wtedy by powiedział, że jest wszystko w porządku i że zostało to załatwione jak należy - zachowanie stereotypowego Polaka.
Odpowiedz cytując