|
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline
|
#48556

21.06.2011, 10:41. ssss
|
Hmm ciekawie ;D :
Cytat:
Wciąż pojawiają się wieści o Ranko Despotoviciu. Tyle tylko, że... sprzeczne. Media w Serbii trąbią, że zawodnik ma ofertę z Wisły, z kolei jego klub wydał oświadczenie, że nikt w sprawie pozyskania napastnika się z nimi nie kontaktował.
Wisła interesuje się ponadto powrotem do klubu Júniora Díaza z Club Brugge. Zawodnik, który trafił do Belgii przed rokiem szybko wywalczył miejsce w składzie tej drużyny, ale wszystko przerwała kontuzja odniesiona w meczu Ligi Europy z Dinamem Zagrzeb. Po niech Kostarykanin długo pauzował, a po powrocie miał problem z wejściem do składu. Najważniejsze jest to, że jest zdrowy, a czy trafi z powrotem do Wisły? Jest pomysł z rocznym wypożyczeniem, czy zostanie zrealizowany? Zobaczymy...
Nowym zaś nazwiskiem jest Argentyńczyk Gervasio Núñez z Quilmes AC. To może być kolejny transferowy hit Wisły!
|
|
|