Wyświetl pojedynczy post
Arturo
Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Zawiercie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48555
Stary 21.06.2011, 10:36
As napisał(a):Wyświetl post
No wiec w takim razie juz byl transferowany w tym okienku wiec nie moze byc transferowany drugi raz. Czytam te portale i czytam i jakos nie moglem zrozumiec czemu pisza Chavezie skoro nie moze byc transferowany.
Chyba tak nie jest do końca. W tamtym roku mieliśmy casus Bebe, który został kupiony przez Vitorię Guimares (chyba) i po paru tygodniach, bez rozgrywania żadnego meczu. został wytransferowany do Man Utd. Podobny przypadek miał miejsce parę sezonów temu gdy Ayala odchodził z Valencii - podpisał kontrakt z Villareal, który w tym samym oknie sprzedał go do Saragossy.

Zdaje się, że decydujące znaczenie mają oficjalnie rozegrane mecze, a nie sam fakt związania kontraktem.
Visca el Barça!
Odpowiedz cytując