Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 21.06.2011, 10:31
Spokojnie, PZPN chyba poszedł po rozum do głowy i ustawił derby na 3 od końca kolejkę na R22. Trzeba będzie wygrać, zdobyć w tym meczu Mistrzostwo i sprawić by Cracovia straciła w końcu już na 100 % matematyczne szanse na utrzymanie . Tak też za pewne będzie.

Jeden plus to mecz z Polonią na wyjeździe już na początku rozgrywek. Po ostatnich słowach JW jakoś z chęcią chciałbym zobaczyć jak im smutno po 0-2 dla nas

Terminarz jest jaki jest. Każdy z klubów ma tak naprawdę prawo narzekać. Lech bo nie ma gdzie grać. Cracovia bo wszyscy tacy silni, Legia bo czemu muszą grać a nie można wpisać wszędzie 1:0 i dać MP do Warszawy, my znów że wszystko przeciwko nam.

Grać trzeba i już. No i wygrywać!
Odpowiedz cytując