Spokojnie, PZPN chyba poszedł po rozum do głowy i ustawił derby na 3 od końca kolejkę na R22. Trzeba będzie wygrać, zdobyć w tym meczu Mistrzostwo i sprawić by Cracovia straciła w końcu już na 100 % matematyczne szanse na utrzymanie

. Tak też za pewne będzie.
Jeden plus to mecz z Polonią na wyjeździe już na początku rozgrywek. Po ostatnich słowach JW jakoś z chęcią chciałbym zobaczyć jak im smutno po 0-2 dla nas
Terminarz jest jaki jest. Każdy z klubów ma tak naprawdę prawo narzekać. Lech bo nie ma gdzie grać. Cracovia bo wszyscy tacy silni, Legia bo czemu muszą grać a nie można wpisać wszędzie 1:0 i dać MP do Warszawy, my znów że wszystko przeciwko nam.
Grać trzeba i już. No i wygrywać!