As napisał(a):

|
No wiec w takim razie juz byl transferowany w tym okienku wiec nie moze byc transferowany drugi raz. Czytam te portale i czytam i jakos nie moglem zrozumiec czemu pisza Chavezie skoro nie moze byc transferowany.
|
Już pisałem wcześniej, że dla mnie jest to trochę bardzie skomplikowane. Chavez miał byc naszym zawodnikiem do 30.06, więc oficjalnie nie zmienil barw klubowych a jedynie przedłużył kontrakt. Ale oczywiście mogę być w błędzie.