Wyświetl pojedynczy post
Baracuda
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48553
Stary 21.06.2011, 09:55
As napisał(a):Wyświetl post
No wiec w takim razie juz byl transferowany w tym okienku wiec nie moze byc transferowany drugi raz. Czytam te portale i czytam i jakos nie moglem zrozumiec czemu pisza Chavezie skoro nie moze byc transferowany.
Już pisałem wcześniej, że dla mnie jest to trochę bardzie skomplikowane. Chavez miał byc naszym zawodnikiem do 30.06, więc oficjalnie nie zmienil barw klubowych a jedynie przedłużył kontrakt. Ale oczywiście mogę być w błędzie.
Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę.
Odpowiedz cytując