Temat
:
Terminarz Ekstraklasy 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Dani
Member
Od: 04.2005
Skąd: Myślenice
Offline
#
15
21.06.2011, 09:23
wow byłem pewny ze 1 mecz mistrz zawsze gra z beniaminkiem
Dani
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dani
Znajdź inne posty napisane przez Dani