Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5177
Stary 21.06.2011, 09:15
Ja tez bede w PL w lipcu i jesli bedziemy grali 19-go to tez bede chcial wpasc na mecz.(20-go niestety juz nie dam rady :( )

Mam polski paszport ale w nim nie ma adresu zameldowania i mam angielskie prawko a w nim angielski adres.
Czy da sie wyrobic karte kibica/kupic bilet jesli sie nie ma dokumentu z meldunkiem w Polsce
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując