Ja tez bede w PL w lipcu i jesli bedziemy grali 19-go to tez bede chcial wpasc na mecz.(20-go niestety juz nie dam rady :( )
Mam polski paszport ale w nim nie ma adresu zameldowania i mam angielskie prawko a w nim angielski adres.
Czy da sie wyrobic karte kibica/kupic bilet jesli sie nie ma dokumentu z meldunkiem w Polsce
