Ravers napisał(a):

A ja się cieszę z tego terminarza,bo wszystkie trudne wyjazdy (Polonia,Korona,Lech,Legia) obskoczymy w rundzie jesiennej i na wiosnę,kiedy będzie się toczyć walka o mistrza wszystkie trudne mecze mamy u siebie przy ponad (mam nadzieję) 30 tysiącach ludzi.
PS. Zauważyliście,że Lech w pierwszych 5 kolejkach ma 4 wyjazdy?Czy to aby nie podejrzane?
Mam pytanie,czy w 6 kolejce z Lechem zagramy we Wronkach czy już w Poznaniu?
|
No bo oni dopiero na mecz z nami beda mogli wrocic na swoj stadion, wiec straca tylko na jednym meczu... uwazam ze to akurat bardzo fair bo sobie ktos wymyslil zawody u nich..