Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 21.06.2011, 09:09
Ravers napisał(a):Wyświetl post
A ja się cieszę z tego terminarza,bo wszystkie trudne wyjazdy (Polonia,Korona,Lech,Legia) obskoczymy w rundzie jesiennej i na wiosnę,kiedy będzie się toczyć walka o mistrza wszystkie trudne mecze mamy u siebie przy ponad (mam nadzieję) 30 tysiącach ludzi.

PS. Zauważyliście,że Lech w pierwszych 5 kolejkach ma 4 wyjazdy?Czy to aby nie podejrzane?

Mam pytanie,czy w 6 kolejce z Lechem zagramy we Wronkach czy już w Poznaniu?
No bo oni dopiero na mecz z nami beda mogli wrocic na swoj stadion, wiec straca tylko na jednym meczu... uwazam ze to akurat bardzo fair bo sobie ktos wymyslil zawody u nich..
Odpowiedz cytując