Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Henio1
Member
Od: 04.2011
Offline
#
14240
21.06.2011, 08:54
grogoriogreg
napisał(a):
uważam, że dobry terminarz, bo wszystkie hitowe mecze rozegramy na wiosnę u siebie, oby przy pełnym stadionie
.
mam podobne zdanie
Henio1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Henio1
Znajdź inne posty napisane przez Henio1