Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48551
Stary 21.06.2011, 08:50
EvilMonkey napisał(a):Wyświetl post
Chavez nie był u nas na wypożyczeniu. Miał po prostu roczną lukę w kontrakcie z Platense. Tak więc w tym okienku Chavez to "normalny" transfer.
No wiec w takim razie juz byl transferowany w tym okienku wiec nie moze byc transferowany drugi raz. Czytam te portale i czytam i jakos nie moglem zrozumiec czemu pisza Chavezie skoro nie moze byc transferowany.
Odpowiedz cytując