EvilMonkey napisał(a):

|
Chavez nie był u nas na wypożyczeniu. Miał po prostu roczną lukę w kontrakcie z Platense. Tak więc w tym okienku Chavez to "normalny" transfer.
|
No wiec w takim razie juz byl transferowany w tym okienku wiec nie moze byc transferowany drugi raz. Czytam te portale i czytam i jakos nie moglem zrozumiec czemu pisza Chavezie skoro nie moze byc transferowany.