|
Slowo odnosnie transferu 'z klubu'. Media spekuluja, ze kilka klubow Chce odkupic od nas Chaveza ale wg mnie to w tym okienku jest to niemozliwe. Z tego co sie orientuje to zawodnik moze zmienic klub tylko raz w ciagu okienka transferowego. Skoro mysmy go kupili z Platense w tym okienku to bedziemy go mogli odsprzedac dopiero w zimie. Ja to widze tak, ze Chavez byl u nas na wypozyczeniu potem formalnie wrocil do swojego klubu i zostal z niego wykupiony. czyli w tym okienku zaliczyl juz transfer.
Czy ktos moze to wyjasnic?
|