|
Ludzie zachowujecie się jak małe dzieci które czekają na prezent pod choinkę . Nie moga się doczekać , wymyślają jakież to zabawki dostaną a kiedy dostają nie to co chcieli, płaczą . Spokojnie , transfery będą do środy , nie ma co przebierać nogami. Najważniejsze żeby z tym materiałem popracować i solidnie przygotować się do el.LM . Wierzę że to się powiedzie.
|