Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48545
Stary 21.06.2011, 08:34
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Dlatego, ze nic o nim nie wiem postawiłem w moim wpisie pytajnik a mial on oznacza to, ze w Wisle byl juz jeden Argentynczyk, ktory zawiodł a oczekiwania tez byly duze. Chodzilo mi tylko o to, zeby Nunez nie był wlasnie drugim Riosem - nie było tam zadnej krytyki z mojej strony co do ewentualnego transferu tego zawodnika. Jestem jedna z nielicznych osob, ktorzy zaufali Stanowi jezeli chodzi o transfer Lameya dlatego skoro (rzekomo) Nunez ma byc kolejnym wzmocnieniem to wierze tez w Niego. A moj wpis "Takie transfery to by była lekka przesada? - to tez było odwołanie do Riosa. Jakbym dodał do wpisu - Takie transfery jak "Rios" pewnie nie byłoby niedomowien
Przypominam że był u nas także jeden Bułgar który się nie sprawdził a drugi spisuje sie bardzo dobrze. Co to w ogóle za argument że byl jeden i się nie sprawdził? każdy piłkarz jest inny.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując