|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline
|
#9961

21.06.2011, 07:54
|
wislak1986 napisał(a): 
|
Jest tutaj mowa o kompilacji z Nunezem, ale nie mogę nigdzie tego pliku znaleźć. Czy może ktoś wrzucić link. Z góry dzięki !
|
http://www.dailymotion.com/video/xbb...n%20unez_sport
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|
|