Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
wislak1986
Member
Od: 09.2005
Offline
#
9960
21.06.2011, 07:50
Jest tutaj mowa o kompilacji z Nunezem, ale nie mogę nigdzie tego pliku znaleźć. Czy może ktoś wrzucić link. Z góry dzięki !
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
wislak1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak1986
Znajdź inne posty napisane przez wislak1986