Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14236
Stary 21.06.2011, 07:49
Niema co się śmiać, Amica wraca w końcu do domu, już nie będą musieli się tułać po Poznaniach na mecze
BTW my musieliśmy grać na SS oni w Poznaniu, teraz my w domu na R22 - oni w domu - we Wronkach.
Wszyscy zadowoleni.
Odpowiedz cytując