Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14235
Stary 21.06.2011, 07:48
Ale ujadacie Urlopow nie macie? Wakacji nie dostaliscie za slabe oceny w szkolkach? A juz najbardziej smiesza mnie teksty jaka to Ekstraklasa stanowcza jest Jakby to pierwszy raz bylo...
Odpowiedz cytując