Wojtas napisał(a):

Ja pitole,staram sie tonowac i opanowac bo nie takie rzeczy widzialem,ale jakby te 4 nazwiska sie potwierdzily(no 3 ,bo Diaz to srednio) to naprawde bomba.
Ten Nunez ............kosmos.....Gareth Bale -tak troche
|
Z Diazem jest ten plus ze az taki tragiczny nigdy w Wisle nie byl... podstawowy obronca Kostaryki jakby nie bylo...
Jesli wypala te 4 nazwiska to smialo mozna powiedziec ze dzialacze powaznie mysla o CL i realnie bedziemy mogli mowic Wisla idzie na Lige Mistrzow ! XD