Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9958
Stary 21.06.2011, 07:44
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja pitole,staram sie tonowac i opanowac bo nie takie rzeczy widzialem,ale jakby te 4 nazwiska sie potwierdzily(no 3 ,bo Diaz to srednio) to naprawde bomba.

Ten Nunez ............kosmos.....Gareth Bale -tak troche
Z Diazem jest ten plus ze az taki tragiczny nigdy w Wisle nie byl... podstawowy obronca Kostaryki jakby nie bylo...

Jesli wypala te 4 nazwiska to smialo mozna powiedziec ze dzialacze powaznie mysla o CL i realnie bedziemy mogli mowic Wisla idzie na Lige Mistrzow ! XD
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując