Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1882
Stary 21.06.2011, 02:24
Na Facebooku przeczytałem o wątpliwościach co do tego czy mail jest od Prezesa Basałaja więc wrzucam screenshot z poczty tak żeby rozwiać wątpliwości. Zrzut ekranu.jpg
Odpowiedz cytując