Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle
Member
Od: 06.2007
Offline
#
1882
21.06.2011, 02:24
Na Facebooku przeczytałem o wątpliwościach co do tego czy mail jest od Prezesa Basałaja więc wrzucam screenshot z poczty tak żeby rozwiać wątpliwości.
Zrzut ekranu.jpg
WiernyWiśle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WiernyWiśle
Znajdź inne posty napisane przez WiernyWiśle