Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9952
Stary 21.06.2011, 01:41
transmisje napisał(a):Wyświetl post
No nie powiem ale chyba pierwszy raz aż tak Polski zespół się zbroi na LM:
http://sportltv.com/ekstraklasa/274.html

oczywiście o ile to prawda.
Jak dla mnie to mniej prawdopodobny jest transfer Despotovicia, aczkolwiek jesli by wszystkie wypaliły to wielki +.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując