Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9951
Stary 21.06.2011, 01:40
Kibic1928 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze tylko sprzedać za 10zł Kowalskiego do MKS Sławków ( czyli tam gdzie jego miejsce ) i obrona wyglądałaby ( na papierze ) bardzo solidnie.
Lamey to na razie niewiadoma. Nie ma z kim rywalizować na prawej. Jovanović jest środkowym obrońcą więc pewnie Jaliens bedzie na prawej jakby co... Nie wygląda to solidnie na papierze ani trochę. Po prostu brakuje prawego obrońcy... mógłby być ktoś przeciętny jak Cikos ale przynajmniej by ktoś był. Ten Nunez trochę przypomina mi Boenischa. Nunez z Meliksonem lub Ilevem na lewej to może być najmocniejsza lewa flanka od czasów Kosowskiego. Na prawej będzie rywalizacja Małego (o ile nie odejdzie) z Kirmem. Skrzydła faktycznie na papierze zaczynają wyglądać solidnie. Pozbycie się teraz Małego nawet za te 2,5 bańki euro to nonsens. W przypadku awansu do LM za rok będzie wart 2x tyle. Skoro Mierzejewski może kosztować 5 baniek to Mały tym bardziej.
Ostatnio edytowane przez thechris : 21.06.2011 o godz. 01:51.
Odpowiedz cytując