Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9948
Stary 21.06.2011, 01:07
Słodki Jezu, ludziska!

Takiej gorączki to ja dawno nie widziałem na forum, ostatnio to chyba jak przechodzili Łobo, Diaz i Matusiak. Wyluzujcie trochę.

Kolejność jest taka (komu wierzymy): oficjalna - oficjalna - oficjalna - piłkarz - Weszło, TWSD, Błoński - zbymak, gazety, tajni informatorzy. A ponieważ zbymak czasem ma rację, bo najwidoczniej coś wie konkretnego, to czasem wejdę na jego stronę i pobiję mu liczniki na reklamach.
.
Odpowiedz cytując