|
Słodki Jezu, ludziska!
Takiej gorączki to ja dawno nie widziałem na forum, ostatnio to chyba jak przechodzili Łobo, Diaz i Matusiak. Wyluzujcie trochę.
Kolejność jest taka (komu wierzymy): oficjalna - oficjalna - oficjalna - piłkarz - Weszło, TWSD, Błoński - zbymak, gazety, tajni informatorzy. A ponieważ zbymak czasem ma rację, bo najwidoczniej coś wie konkretnego, to czasem wejdę na jego stronę i pobiję mu liczniki na reklamach.
|