Wyświetl pojedynczy post
the_blues
Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Stamford Bridge

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2269
Stary 21.06.2011, 00:57
orientuje się ktoś do melodii z jakiej piosenki śpiewamy na meczach: "ole, superwisełka"? kojarzy mi się to z jakąś znaną piosenką, może jestem w błędzie jednak..

pozdrawiam i dzięki za każdą pomoc
Blue is the colour, football is the game...

Stamford Bridge
Fulham Road
London SW6 1HS
Wielka Brytania
Odpowiedz cytując