wujekWojtek napisał(a):

|
Ehe. Ja tutaj nie chce siać czarnowidztwa i w ogóle nie jestem na nie, ale ochłońmy trochę. Chłopak nie ma zbyt rozbudowanych statystyk. Ale obym się mylił
|
Jakby miał lepsze statystyki to nie trafiłby do Wisły, tylko do Serie A, czy innej Premier League.
A statystyki i tak ma lepsze niż Alvarez, Junior Diaz, czy Paljić. Grał częściej w pierwszym składzie niż reprezentant Argentyny, gwiazdor Legii, Aalejandro Ariel Cabral.
Przy okazji - boki obrony z Jovanoviciem i Nunezem wyglądają na papierze naprawdę bardzo solidnie.