Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9947
Stary 21.06.2011, 00:41
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Ehe. Ja tutaj nie chce siać czarnowidztwa i w ogóle nie jestem na nie, ale ochłońmy trochę. Chłopak nie ma zbyt rozbudowanych statystyk. Ale obym się mylił
Jakby miał lepsze statystyki to nie trafiłby do Wisły, tylko do Serie A, czy innej Premier League.

A statystyki i tak ma lepsze niż Alvarez, Junior Diaz, czy Paljić. Grał częściej w pierwszym składzie niż reprezentant Argentyny, gwiazdor Legii, Aalejandro Ariel Cabral.

Przy okazji - boki obrony z Jovanoviciem i Nunezem wyglądają na papierze naprawdę bardzo solidnie.
Odpowiedz cytując