wujekWojtek napisał(a):

|
Ehe. Ja tutaj nie chce siać czarnowidztwa i w ogóle nie jestem na nie, ale ochłońmy trochę. Chłopak nie ma zbyt rozbudowanych statystyk. Ale obym się mylił
|
A to statystyki po boisku biegaja czy zawodnik?
Jak Nunez dajmy na to wypracuje w meczu napastnikowi 5 setek a ten je wszystkie s.......i to ile asyst zaliczy Nunez? 0 a w statystykach nie dojrzysz tego, ze wypracowal te okazje.