Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9942
Stary 20.06.2011, 23:52
Ja pitole,staram sie tonowac i opanowac bo nie takie rzeczy widzialem,ale jakby te 4 nazwiska sie potwierdzily(no 3 ,bo Diaz to srednio) to naprawde bomba.

Ten Nunez ............kosmos.....Gareth Bale -tak troche
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując