Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 20.06.2011, 23:50
Ludzi wybierających się do Dundee samochodami z południowej i środkowej Angli oraz z Walii zapraszam na pw lub gg, mozna by się ustwaic w jakims miesjcu kolo Manchesteru i jechac na kilkanascie fur..

my juz dzis zebralismy 3 fury na wyjazd z polnocnej Walii

kontakt gg 10322472
Odpowiedz cytując