|
Ludzi wybierających się do Dundee samochodami z południowej i środkowej Angli oraz z Walii zapraszam na pw lub gg, mozna by się ustwaic w jakims miesjcu kolo Manchesteru i jechac na kilkanascie fur..
my juz dzis zebralismy 3 fury na wyjazd z polnocnej Walii
kontakt gg 10322472
|