Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9940
Stary 20.06.2011, 23:36
Tu macie podsumowanie by MaciOs:



O Nunezie wiedzieliśmy już od około 2 tygodni tylko... nie znaliśmy dokładnie jego danych, żeby go sprawdzić ( znaliżmy nazwisko, ale bez imienia i klubu, Nunezów na świecie jest w 3 d..y). Tak to o nim pisaliśmy Wam jako o drugim Meliksonie.

Jovanovic dogadany, Wisła ma za niego zapłacić około 400 tys euro w 2 ratach.
Diaz chyba na 100% dogadany, przyjdzie na wypożyczenie z opcją pierwokupu.
Despotovic się wahał ( miał dać odpowiedz do piątku) czym dosyć solidnie wkurzył Stana, ale podobno się już określił i ma do nas przyjść.

Co do Małeckiego to chodzą słuchy o transferze, ale Valckx nie chce go teraz sprzedawać, twierdzi, że za rok wyciągną za niego dużo więcej...

Teraz na podstawie tego, szukajcie jutro newsów w prasie, proponuję przyklejać do tej wypowiedzi kolejne linki z informacjami o transferach! Od taka zabawa!!! Dla mnie to co on wie, jest delikatnie mówiąc bajka!
Powód: błąd rzeczowy
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 21.06.2011 o godz. 08:03.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując