Hmmm, ciekawie by było jakby zakontraktowali tego Nunieza z myślą o lewej obronie i kupili jovanovicia. Mielibyśmy wtedy dość młodą obronę.
Od lewej
Nunez (1988), Bunoza (1988) Jovanovic (1988) Chavez (1984) i jakbyśmy jednak wykupili Cikosa (1988). Ale poczekajmy do jutra. Jeszcze Jaliens (1978) i Kowalski (1986).
Byśmy nieźle odmłodzili pierwszy skład co jest dobre, bo moglibyśmy chcieć więcej kapuchy jakbyśmy kogoś chcieli sprzedać
