Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9938
Stary 20.06.2011, 23:12
Hmmm, ciekawie by było jakby zakontraktowali tego Nunieza z myślą o lewej obronie i kupili jovanovicia. Mielibyśmy wtedy dość młodą obronę.

Od lewej
Nunez (1988), Bunoza (1988) Jovanovic (1988) Chavez (1984) i jakbyśmy jednak wykupili Cikosa (1988). Ale poczekajmy do jutra. Jeszcze Jaliens (1978) i Kowalski (1986).

Byśmy nieźle odmłodzili pierwszy skład co jest dobre, bo moglibyśmy chcieć więcej kapuchy jakbyśmy kogoś chcieli sprzedać
Odpowiedz cytując