Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 20.06.2011, 22:55
Tylko, że Jaga nie jedzie do Azerów czy Gruznów, tylko do Kazachów. Fakt troche dalej, ale to nie ta półka. Rok temu Ruch z marszu można powiedzieć pyknął sobie tamtejszą ekipe... więc czemu Jaga nie może, ktora wydaje się ma bardziej doswiadczony skład na Europe.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując