Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14232
Stary 20.06.2011, 22:33
Widać nie tylko ja mam takie przemyślenia:

http://www.weszlo.com/news/7097

Cytat:
Wyjątkowo wiejskie pożegnanie Lecha z Bosackim
No to właśnie nas różni od Amiki. Żuraw okazał się totalnym niewypałem, grał straszną padakę - ale zrobiliśmy mu eleganckie pożegnanie. Tak się buduję markę klubu.

A oni Bosackiego kopnęli w zadek. W sumie czego się można było po nich spodziewać.

Ciekawe, że poza Weszło dziennikarze nic o tym nie piszą. Trochę głupio, po tych zeszłorocznych peanach nad "najbardziej medialnym klubem w Polsce".
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując