Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
northrop
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: $-land

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5175
Stary 20.06.2011, 22:16
Bede w Polsce w dniach kiedy Wisla bedzie grala swoj mecz rewanzowy z Skonto. Zakladajac, ze mecz bez przeszkod odbedzie sie przy R22, czy bede mial jakies trudnosci zakupienia biletu jako "obcokrajowiec"? W sensie, ze nie posiadam zadnego dokumentu tozsamosci z Polski, a jedynie paszport/prawo jazdy z USA.
Odpowiedz cytując