|
Bede w Polsce w dniach kiedy Wisla bedzie grala swoj mecz rewanzowy z Skonto. Zakladajac, ze mecz bez przeszkod odbedzie sie przy R22, czy bede mial jakies trudnosci zakupienia biletu jako "obcokrajowiec"? W sensie, ze nie posiadam zadnego dokumentu tozsamosci z Polski, a jedynie paszport/prawo jazdy z USA.
|