Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48518
Stary 20.06.2011, 21:53
willow napisał(a):Wyświetl post
Mam dzisiaj świetny humor i powiem Wam, że jesteśmy chyba jedynymi kibicami w Polsce (a czasami chodzę po różnych forach), którzy ekscytują się informacją, która wypłynęła od anonimowego faceta komentującego newsa
Ba, niektórzy już go (tego piłkarza, znaczy się) witają w klubie
Kocham ten okres transferowy Nic mi tak nie poprawia humoru
to tylko obrazuje to jaka bardzo wszyscy czekamy na dobre informacje
Odpowiedz cytując