Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: K-ów
Offline
#
48518
20.06.2011, 21:53
willow
napisał(a):
Mam dzisiaj świetny humor i powiem Wam, że jesteśmy chyba jedynymi kibicami w Polsce (a czasami chodzę po różnych forach), którzy ekscytują się informacją, która wypłynęła od anonimowego faceta komentującego newsa
Ba, niektórzy już go (tego piłkarza, znaczy się) witają w klubie
Kocham ten okres transferowy
Nic mi tak nie poprawia humoru
to tylko obrazuje to jaka bardzo wszyscy czekamy na dobre informacje
dadek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dadek
Znajdź inne posty napisane przez dadek