Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48517
Stary 20.06.2011, 21:51
victor napisał(a):Wyświetl post
spytalem sie na twitter goscia co mowil juz wczesniej ze Gervasio Núñez leci do Polski ....

@FedeDoval Escuchar el rumor de Gervasio Núñez llega a Wisla Cracovia. ¿Podría decirme algo más sobre el jugador?

@wtrzaska volante izquierdo, técnico, de muy mal torneo en Quilmes. Uno de los refuerzos mas caros y el que menos rindió.

@wtrzaska Ha jugado de volante izquierdo y de lateral izquierdo. Jugó con todos los entrenadores. ¿Refuerzo del Wisla?

Wyglada ze nie mial udanego sezonu. Drogi gracz co sie nie sprawdzil w ostatnim klubie. Moze troche podobne do sytuacji Lamey ? Ale prawda jest taka ze nawet jeszcze nie wiemy czy on do nas jedzie.
Klienci, którzy będą na to forum wklejali jakieś wypociny w obcych językach, bez tłumaczenia, dostaną ode mnie bana, też bez tłumaczenia.
Serio..

w kwesti wyjaśnienia... ja sobie z różnymi językami radze (niektorzy wiedzą), ale nie zniosę jak zaraz pojawi się fafnascie postów "kto może to przetłumaczyć"?
Obowiązek przetłumaczenia spoczywa na cytującym
Ostatnio edytowane przez FraMat : 20.06.2011 o godz. 21:54.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując