victor napisał(a):

spytalem sie na twitter goscia co mowil juz wczesniej ze Gervasio Núñez leci do Polski ....
@FedeDoval Escuchar el rumor de Gervasio Núñez llega a Wisla Cracovia. ¿Podría decirme algo más sobre el jugador?
@wtrzaska volante izquierdo, técnico, de muy mal torneo en Quilmes. Uno de los refuerzos mas caros y el que menos rindió.
@wtrzaska Ha jugado de volante izquierdo y de lateral izquierdo. Jugó con todos los entrenadores. ¿Refuerzo del Wisla?
Wyglada ze nie mial udanego sezonu. Drogi gracz co sie nie sprawdzil w ostatnim klubie. Moze troche podobne do sytuacji Lamey ? Ale prawda jest taka ze nawet jeszcze nie wiemy czy on do nas jedzie.
|
Klienci, którzy będą na to forum wklejali jakieś wypociny w obcych językach, bez tłumaczenia, dostaną ode mnie bana, też bez tłumaczenia.
Serio..
w kwesti wyjaśnienia... ja sobie z różnymi językami radze (niektorzy wiedzą), ale nie zniosę jak zaraz pojawi się fafnascie postów "kto może to przetłumaczyć"?
Obowiązek przetłumaczenia spoczywa na cytującym