tomasz_19 napisał(a):

|
kolejny wieczny malkontent... a przed przyjściem Meliksona co mówiłeś? coś innego? wątpię...
|
Przed przyjsciem Meliksona nic nie mowiłem - patrzyłem tylko na statystyki, ktore mial bardzo dobrze - poza tym bylo wiele filmikow na ktorym bylo pokazane to co Maor potwierdził w rundzie wiosennej. Jezeli nie znam jakiego zawodnika, pierwszy raz o nim slysze to chyba normalne jest to co napisałem wyzej zwłaszcza wiedzac co bylo z Riosem.
Lysy napisał(a):

|
Zaraz, zaraz. Czy to nie ty byleś zwolennikiem przyjścia rezerwowego Lameya? Tak to Ty! Zdecyduj się może w końcu.
|
Mylisz fakty - powiedziałem tylko, zeby go nie skreslac. Poza tym jak mozna porownywac przyjscie doswiadczonego Lameya z przyjsciem gracza, o ktorym pewnie dowiedziałes sie dopiero dzisiaj.