Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48476
Stary 20.06.2011, 21:11
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Nie za duzo tych LM ? Kirm, Iliev teraz ten latynos ? śmierdzi na kilometr

prof
http://www.goal.com/en-gb/people/arg...%C3%BA%C3%B1ez

Jak przychodził Melikson to niektórzy też płakali, że za dużo ŚP
Odpowiedz cytując