Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48475
Stary 20.06.2011, 21:11
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Czyli co, kolejny wiecznie rezerwowy (drugi Rios) w Wisle? Takie transfery to by była lekka przesada.
Zaraz, zaraz. Czy to nie ty byleś zwolennikiem przyjścia rezerwowego Lameya? Tak to Ty! Zdecyduj się może w końcu.
Odpowiedz cytując