flamengista napisał(a):

Nie wiem czy w tym przypadku to o czym mówisz ma zastosowanie. Oficjalnie Osman miał być naszym zawodniekiem do 30.06. Nie był on u nas na wyporzyczeniu tylko był naszym zawodnikiem. Praktycznie więc nie zminił barw. Ale to jest takie moje gdybanie.