Wyświetl pojedynczy post
Baracuda
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48460
Stary 20.06.2011, 20:53
flamengista napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,98...es_Wisly_.html



Dziwny ten news. Po pierwsze, skoro jest tak rozchwytywany, to czemu Platense go im nie sprzedało za większą kasę. Po drugie, chyba nie da się w ciągu jednego okienka dwa razy zmienić klubu?
Nie wiem czy w tym przypadku to o czym mówisz ma zastosowanie. Oficjalnie Osman miał być naszym zawodniekiem do 30.06. Nie był on u nas na wyporzyczeniu tylko był naszym zawodnikiem. Praktycznie więc nie zminił barw. Ale to jest takie moje gdybanie.
Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę.
Odpowiedz cytując