Baala napisał(a):

|
To to jest ten latynos co miałbyć drugim Meliksonem? Dla mnie kompletny anonim. Właściwie rezerwowy z 16 drużyny w lidze...
|
A o Meliksonie przed przyjściem słyszałeś? Po za tym nikt nie będzie drugim Meliksonem, Melikson jest tylko jeden
