Wojtas napisał(a):

Haha ten Korupcyjny Twór jak bumerang wraca do Wronieckich korzeni.A zeby ich tamtejsze muszki zjadły
|
po kiego się śmiejecie z tego ? Zobaczymy jak u nas zamkną trybunę E ( brak systemu oddymiania ) i będziemy musieli grać przy trybunach D i G . W naszej lidzie to będzie raczej można, ekstraklsa s.a się zgodzi. Ale Uefa się nie zgodzi na granie el. LM tylko przy dwóch trybunach, i to jeszcze za bramkami.
My mamy jakiś stadion rezerwowy wpisany w papiearach na ten rok ? Bo tutaj się wszyscy śmieją z Lecha, a się okaże że na swoje mecze el. LM będziemy musieli jechać do Źliny na Słowację, czy na Śląski jak go skończą...