tomasz_19 napisał(a):

Maciek, Lolek jest raczej nieomylny
|
Nie ma ludzi nieomylnych
Heero napisał(a):

|
A po co nam kolejny lewy skrzydłowy?
|
Nie jestem pewny (jak pisałem mało o nim informacji znalazłem) to chyba środkowy pomocnik!
Nie moja informacja ja swoich wyczarowanych źródeł nie mam! Ale dużo osób twierdzi że Lolek pisze prawdę, więc w sf wpisałem
