Wyświetl pojedynczy post
MaciekJ87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Rdm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9936
Stary 20.06.2011, 20:41
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Maciek, Lolek jest raczej nieomylny
Nie ma ludzi nieomylnych

Heero napisał(a):Wyświetl post
A po co nam kolejny lewy skrzydłowy?
Nie jestem pewny (jak pisałem mało o nim informacji znalazłem) to chyba środkowy pomocnik!
Nie moja informacja ja swoich wyczarowanych źródeł nie mam! Ale dużo osób twierdzi że Lolek pisze prawdę, więc w sf wpisałem
Święte Barwy Swe Wznieś i Zaśpiewaj Tę Pieśń, Niech Patrzy Cały Świat, Jak Nasza Wisła Gra.
Więc, Naprzód W Bój, Kochany Klubie Mój, Przy Tobie Nasza Brać, Na Wieki Będzie Trwać.


Odpowiedz cytując