|
Niejaki Lolek na wisaportal pisze coś o zawodniku Gervasio Daniel Nunez! Niewiele o nim można na necie znaleźć po za tym że to młody Argentyńczyk! Warto dodać że Lolek dobrze pisał o Lameyu i Ilievie w sensie kiedy były badania kiedy podpiszą! Ale mimo wszystko i tak nie ufam żadnemu "prorokowi"
Święte Barwy Swe Wznieś i Zaśpiewaj Tę Pieśń, Niech Patrzy Cały Świat, Jak Nasza Wisła Gra.
Więc, Naprzód W Bój, Kochany Klubie Mój, Przy Tobie Nasza Brać, Na Wieki Będzie Trwać.
|