|
Osobiście zatrudniłbym Sola Campbella, który aktualnie jest wolnym zawodnikiem. Wyłożyłbym dużą premię za podpisanie z nami kontraktu, to może skusiłby się na grę w Polsce.
Z Chavezem tworzyłby dwie skały na środku obrony, a Jaliens przeszedłby na prawą flankę.
|