Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9930
Stary 20.06.2011, 20:26
Osobiście zatrudniłbym Sola Campbella, który aktualnie jest wolnym zawodnikiem. Wyłożyłbym dużą premię za podpisanie z nami kontraktu, to może skusiłby się na grę w Polsce.

Z Chavezem tworzyłby dwie skały na środku obrony, a Jaliens przeszedłby na prawą flankę.
Odpowiedz cytując