mitmichael napisał(a):

|
Jezeli zapowiedzi, ze bedzie to obronca i pomocnik sie sprawdza to ja sie pytam gdzie drugi napastnik? Jest bardziej potrzebny moim zdaniem niz pomocnik, do tego musi zgrac sie z chłopakami.
|
Nie wiem kto musiałby przyjść z napastników ,aby miał od razu pierwszy skład,bo z tego co wiem to Cwetan nie jest kontuzjowany
