Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48442
Stary 20.06.2011, 19:53
filip123 napisał(a):Wyświetl post
http://www.tvp.pl/krakow/informacja/...z-1830/4721597 , od 5;40 o wisle , Pan Bogdan Basałaj mówi , że dziś lub jutro 2 nowi gracze . Raczej jutro bo ten dzień się kończy.
Na zgrupowaniu w Holandii miał byc juz cały skład na najblizszy sezon - a jutro tylko dwoch? Jezeli zapowiedzi, ze bedzie to obronca i pomocnik sie sprawdza to ja sie pytam gdzie drugi napastnik? Jest bardziej potrzebny moim zdaniem niz pomocnik, do tego musi zgrac sie z chłopakami.
Odpowiedz cytując