filip123 napisał(a):

Na zgrupowaniu w Holandii miał byc juz cały skład na najblizszy sezon - a jutro tylko dwoch? Jezeli zapowiedzi, ze bedzie to obronca i pomocnik sie sprawdza to ja sie pytam gdzie drugi napastnik? Jest bardziej potrzebny moim zdaniem niz pomocnik, do tego musi zgrac sie z chłopakami.