Kibicka napisał(a):

Tak się chcę upewnić bo strasznie zagmatwane to wszystko na necie..Czy Sąd Pracy jest na Rondzie Mogilskim a Inspektoriat Pracy na Placu Szczepańskim? I w którym z nich mogę złożyć skargę na parszywego pracodawcę?
|
Sąd Pracy
ul. Przy Rondzie Mogilskim 7
Inspektorat Pracy:
Pl. Szczepański 5
Skargę można złożyć w Inspektoracie.
