Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#474
Stary 20.06.2011, 19:45
fan01 - ale ja to wszystko wiem. Sam uwazam, że jestesmy zdecydowanym faworytem, ale kurs mimio wszystko dla zaskakujaco niski na Wisłe W lidze Polskiej sie bardzo rzadko zdarzał taki kurs na Wisłe w spotkaniach wyjazdowych. Wiec dla mnie tak niski kurs jest zaskoczeniem
Odpowiedz cytując