fan01 - ale ja to wszystko wiem. Sam uwazam, że jestesmy zdecydowanym faworytem, ale kurs mimio wszystko dla zaskakujaco niski na Wisłe

W lidze Polskiej sie bardzo rzadko zdarzał taki kurs na Wisłe w spotkaniach wyjazdowych. Wiec dla mnie tak niski kurs jest zaskoczeniem
