Donki napisał(a):

Nie no troszke z tymi kursami to przesadzili
|
Ludzie, ocknijcie się, to jest Skonto Ryga, drużyna grająca w pół-zawodowej, dziewięcio-zespołowej lidze.
Oni w ostatnich latach odpadali z drużynami z Irlandii (i to obu..), byli gromieni przez Macedończyków, a w ostatnich pięciu sezonach pierwsza rundę przeszli tylko jednokrotnie, grając z drużyną z Luksemburga, czyli z ligi praktycznie amatorsko-hobbistycznej...
Pieprze Levadie i Karabachy, to były poprzednie sezony, inni piłkarze, inni trenerzy, inne przygotowanie do sezonu i podejście do meczu.
Jak dla mnie to ten temat powinien spaść w zapomnienie na najbliższe 2 tygodnie, bo mecze ze Skonto to tylko przedsmak europejskich pucharów.