http://www.sport.pl/pilka/1,70998,98...es_Wisly_.html
Cytat:
|
Według portalu topmercato.com Osmana Chaveza chciałoby m.in. francuskie Bordeaux i Stade Rennais. Mają oferować 1,5 mln euro, a Wisła pięć dni temu kupiła go za CD Platense za pięć razy mniej.
|
Dziwny ten news. Po pierwsze, skoro jest tak rozchwytywany, to czemu Platense go im nie sprzedało za większą kasę. Po drugie, chyba nie da się w ciągu jednego okienka dwa razy zmienić klubu?