Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48437
Stary 20.06.2011, 19:35
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,98...es_Wisly_.html

Cytat:
Według portalu topmercato.com Osmana Chaveza chciałoby m.in. francuskie Bordeaux i Stade Rennais. Mają oferować 1,5 mln euro, a Wisła pięć dni temu kupiła go za CD Platense za pięć razy mniej.
Dziwny ten news. Po pierwsze, skoro jest tak rozchwytywany, to czemu Platense go im nie sprzedało za większą kasę. Po drugie, chyba nie da się w ciągu jednego okienka dwa razy zmienić klubu?
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując