|
Podpisywac nowych i sklejac ten zespół jak najszybciej.
Pamietajcie tylko ze te wszytskie newsy to moza tak w nawias brac-nigdy nie wiadomo na ile to wiarygodne.
Ilu tu juz pilkarzy bylo na testach czy w Krakowie, a wyszla z tego dupa zbita.......
z drugiej strony odkad mamy Valckxa wszytsko wokol klubu mozna traktowac bardziej powaznie i serio.To duza zmiana bo rokrocznie w przeszlosci przed pucharami byla wyprzedaz i robienie dobrej miny do zlej gry.
|